Pełny nadzór nad realizacją twojej inwestycji

Wykonaj z nami projekt i z nami go zrealizuj.

Czym jest pełny nadzór nad realizacją?

W tym etapie zajmiemy się analizą wybieranych materiałów wykończeniowych, zapewniającą spójność estetyczną projektowanego wnętrza. Przygotujemy i wyszukamy korzystne oferty na materiały wykończeniowe tj. ceramika, armatura, oprawy oświetleniowe, gres, parkiet, itp. Przygotujemy proformy do opłacenia.

Przedstawimy harmonogram prac i dostaw na budowę rożnych materiałów wykończeniowych.

Synchronizowanie i koordynacja prac ekipy ogólnobudowlanej, elektryków, hydraulików, ekipy od klimatyzacji, parkieciarzy i meblarzy oraz innych koniecznych do realizacji zakresu projektu.

Będziemy sprawdzać jakość wykonanych prac wykończeniowych / meblowych pod względem poprawności względem projektu i estetyki wykonania. Zapewnimy wsparcie generalnego wykonawcy przy zamówieniach wpływających na estetykę projektu (gniazdka, armatura, ceramiki łazienkowa, lampy, grafiki itp.)

Sprawdzanie zgodności rysunków produkcyjnych mebli z założeniami projektowymi i nanoszenie poprawek, kontrola terminów produkcji mebli i pozostałych elementów realizowanych na zamówienie.

Pod koniec inwestycji podsumujemy prace i spiszemy protokół ewentualnych usterek.

Podczas budowy będziemy obecni na inwestycji objętej nadzorem w ilości spotkań wynikających z potrzeby i zaawansowania prac wykończeniowych.

Będziemy konsultować rozwiązania z ekipami realizującymi projekt w celu zachowania spójności z przygotowaną dokumentacją,

nadzor pelny 01