Aranżacja wnętrz Warszawa – mieszkanie na Nowym Świecie w Warszawie

Aranżacja wnętrz Warszawa – projekt mieszkania na poddaszu w Warszawie

Obok przedstawiamy, jak zmieniło się to miejsce po remoncie. Te parę ujęć pokazuje,  jakich zmian musieliśmy dokonać, aby osiągnąć końcowy efekt. Zobaczcie!

Wszystkie zdjęcia z tej realizacji znajdziesz w artykule opisującym ten projekt aranżacji wnętrz.

projektowanie wnetrz waszawaAranżacja wnętrz Warszawa - projekt mieszkania na poddaszu w Warszawie
Aranżacja wnętrz Warszawa - projekt mieszkania na poddaszu w WarszawieAranżacja wnętrz Warszawa - projekt mieszkania na poddaszu w Warszawie
projektowanie i aranżacja wnętrz WarszawaAranżacja wnętrz Warszawa - projekt mieszkania na poddaszu w Warszawie
projektowanie poddaszy warszawaAranżacja wnętrz Warszawa - projekt mieszkania na poddaszu w Warszawie

Projektowanie wnętrz :

Kiedyś tynki były nasiąknięte zapachem proszku do prania, a między ścianami ciągnęły się sznurki ze świeżą bielizną. Niedawno to samo poddasze przeszło gruntowny remont i zostało przeobrażone w loftowy apartament. To duża zmiana. Mieszkanie jest funkcjonalnie podzielone na dwa poziomy. Na piętrze, do którego prowadzą spiralne schody, ukryto dodatkową sypialnię z łazienką. Część ścian wyburzono i zastąpiono je przeszkleniem z widokiem na wnętrze wieży. Okno wewnątrz budynku wysłania prosta zasłona. W ten sposób do mieszkania wpada jeszcze więcej naturalnego światła. Za to w  nocy możemy włączyć podświetlenie wieży  i mamy widok na przeskalowaną rzeźbę, chyba jedyną taką w mieście. Na niższym poziomie znajduje się w pełni funkcjonalny i przestrzenny apartament. Jego wysokość w najwyższym punkcie sięga 6,5m. Różnice poziomów sprawiają, że mieszkanie jest unikalne i pełne niespodzianek. Maksymalnie wykorzystano jego potencjał!

Więcej o tej realizacji znajdziesz w artykule opisującym ten projekt aranżacji wnętrz.