MODOSO / DESIGN THINKING

Działamy w oparciu o „design thinking” . Jest to metoda oparta na zrozumieniu i przeanalizowaniu POTRZEB UŻYTKOWNIKA. Podstawą jest praca warsztatowa w zespole ekspertów z wykorzystaniem technik kreatywnych. Gdy pojawia się nowy temat w pracowni robimy tzw. „burzę mózgów”, co jest naszą mocną stroną. Metoda ta nazywana jest katalizatorem zmian, gdyż uruchamia i wzmacnia potencjał ludzi, miejsc i zdarzeń.

POMYSŁ

Pomysł jest podstawą wszelkich działań, zwłaszcza twórczych. Intencją, która staje się początkiem koncepcji. Myślą przewodnią, za którą podążamy do końca pracy nad projektem, od szkicu, aż do realizacji.

PROJEKT

Na tym etapie przelewamy wizję na papier z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Zamieniamy koncepcję na plątaninę czarnych linii pokrywających kolejne kartki papieru. Działamy razem według ustalonego planu, klikamy, drukujemy, składamy i oddajemy w wasze ręce gotowy produkt.

``BURZA MÓZGÓW``

Im nas więcej tym więcej sugestii. Każdy ma inną wizję, inny temperament, inną osobowość. Wspólnie zebrane po burzliwej dyskusji myśli tworzą plan działania. Dzięki temu, że nasz zespół jest różnorodny, razem mamy szansę stworzyć coś niepowtarzalnego

KOORDYNACJA

To bardzo ważny etap w całym procesie. Nie zostawiamy Was samych, czuwamy nad realizacja waszych marzeń, dbając o to, by każdy detal został wykonany, tak jak wspólnie założyliśmy. Rozmawiamy z branżystami, wykonawcami, wyjaśniamy zawiłe kwestie, tłumaczymy się z szalonych koncepcji.

KREACJA

Najbardziej twórczy ze wszystkich etapów pracy nad projektem. Już nie burzliwa dyskusja, a staranne układanie pomysłów w jedną spójną całość.

OTWARCIE

Finisz naszych działań, początek Waszej historii. Ostatnie spojrzenie na nasze dzieło, ostatnie poprawki i gotowe. Do zobaczenia!